Instagram

Doporučujeme

Svatební Deník si nyní můžete zakoupit také u našich partnerů:

 

Svatební studio Barbora

Svatební studio Barbora nabízí půjčení a koupi svatebních šatů a doplňků, společenských šatů a obleků, plesové a maturitní šaty.
Dále nabízíme profesionální poradenství, dekoraci Vaší svatby na míru a celkovou koordinaci Vaší svatby.
Více na www.studiobarbora.cz nebo na Facebooku Svatební studio Barbora

Adresa: Hlavní třída 388/102 A, Mariánské Lázně.

 

Atelier Monica

Půjčovna šatů Atelier Monica nabízí svatební a společenské šaty (dámské, pánské i dětské) a doplňky za velmi výhodné ceny. 
Mgr. Jana Řehounková, nám. A. Dvořáka 591, Veltrusy, t:602824516, jana.rehounkova@seznam.cz, www.ateliermonica.wbs.cz

Adresa: Nám. A. Dvořáka 591, Veltrusy

 

Svatební doplňky

V našem obchůdku najde nevěsta vše, co potřebuje pro svůj svatební den. Od svatebních šatů, vlasové dekorace, bižuterie, figurek na dort, dekorací na svatební stůl (organzy, ubrousky, svíčky, kamínky, plátky růží, aj.) po jmenovky, vývazky dle přání. Rádi připravíme svatební tabuli.
Těšíme se na vás. www.svatebni-doplnky.net

Adresa: Dolní Česká 50, Znojmo

 

Svatební salon U Zámku

Nabízíme svatební šaty předních zahraničních a českých módních návrhářů a designerů. V salónu najdete originály značek Elizabeth Passion, Vanessa, Venus bridal, Davids bridal, Hadassa, Duber, Madora, Romantica a další. Svatební a společenské šaty všech vyjmenovaných značek si můžete půjčit či koupit. Při vlastním návrhu svatebních šatů nebo společenských šatů Vám také rádi vyhovíme. Šijeme svatební šaty, společenské šaty, šaty pro družičky i doplňky jako jsou bolérka, závoje, bryndáky. Rovněž zde naleznete svatební obuv, snubní prsteny, svatební oznámení a veškeré doplňky k svatbě. www.uzamku.cz/

Adresa: Zámecké náměstí 26, Frýdek Místek

 

Svatební salon Evanie - Francouzský svatební dům

Firma EVANIE® byla založena v roce 1990 a dnes ji najdete v Hradci Králové a v Brně. Úroveň našich služeb je dlouhodobě velmi vysoká. Nesnažíme se být velkou společností, zato své síly plně zaměřujeme na kvalitu nabízeného zboží a služeb.  
EVANIE® je firmou, která Vám nabízí svatební šaty, pánské obleky i dámské společenské toalety předních francouzských firem a nejuznávanějších tvůrců dámské i pánské módy.
Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme krásný den. EVANIE®
www.evanie.cz facebook.com/svatebni.saty.evanie

Adresa: Obchodní dům Josefská 19, Brno

 

OKSANA MUKHA Praha

Jsme výhradním zástupcem známé návrhářky svatebních a společenských šatů OKSANA MUKHA v Praze. V našem salonu na Vinohradech nabízíme šaty k zapůjčení, objednání a prodeji. Při objednání je možnost ušití na míru a kombinovaní různých modelů pro vytvoření úplně jedinečných šatů inspirovaných Vámi. 
www.oksana-mukha-praha.cz facebook.com/oksana.mukha.praha

Adresa: Francouzská 563/72, Praha

 

Svatební salon Natali

Za dobu své existence (od roku 2003) jsme oblékli již stovky klientek a klientů. Zaměřujeme se nejen na půjčování svatebních a společenských šatů, či pánských obleků, ale jako autorský svatební salón sami vytváříme každým rokem nové kolekce oděvů, kterými spoluurčujeme nové trendy odívání nejen pro svatby (společenské slavnostní události aj.). Úspěšně své modely šatů a obleků prodáváme i do zahraničí.

svatebni-saty-natali.cz/ 

Adresa: Žitná 49, Praha

 

Svatební salon Nobless

Salón Nobless nabízí půjčení i prodej svatebních a společenských šatů včetně doplňků a obleků. Máme obrovský výběr – cca 230 svatebních šatů přímo na prodejně.
Specializujeme se na dekoraci svateb a poradenství v oblasti snubních prstenů, šperků a drahých kamenů.
Více na: www.salonnobless.cz nebo na Facebooku.

Adresa: Bydlinského 2474, Tábor

 

Svatba IN

Svatební salon IN je na trhu již od roku 2001 s pobočkami v Kutné Hoře a
Semilech. Jsme půjčovnou i prodejnou svatebních a společenský šatů a
doplňků pro ženy i muže. Zařizujeme svatby od A do Z – obřady, prstýnky,
oznámení, dorty, hostiny…Jednoduše All in ONE

www.svatbain.cz

Adresa: Čáslavská 5, Kutná Hora

 

Svatební Salon SANDRA

Svatební salon Sandra Vám již 25 let nabízí služby v oblasti půjčování svatebních šatů, společenských šatů, pánských obleků, dívčích i chlapeckých šatů. Najdete nás ve Valašském Meziříčí, přímo na náměstí.

www.salonsandra.cz

Adresa: Náměstí 8, Valašské Meziříčí

 

Svatební Salon Rosalie a zlatnictví Hýbl

Svatební salon Rosalie se pohybuje na trhu víc než 20 let. Kromě široké nabídky svatebních a společenských šatů (zn. Emmi Mariage, La Sposa, Elegance atd.) je naší předností vlastní zlatnictví a zlatnicko - umělecká dílna, kde vyrábíme snubní a zásnubní prsteny přímo na přání snoubenců. Důraz klademe nejen na sjednocení stylu svatby, ale hlavně na to, abyste si Váš den užili právě Vy - snoubenci a naší zákazníci.
Kontakt: www.rosalie-svatby.cz tel. 737 545 003 Pavla Hýblová

Adresa: 28. října 4, Zábřeh

 

 

 

  • Darovala jsem tento deníček kamarádce. Měla neuvěřitelnou radost zejména z jeho praktičnosti, jeho velikost je prostě ideální. Skvělý dárek pro každou budoucí nevěstu a navíc i skvělá památka :)

    Martina Š.

  • Svatební deník se mi dostal do ruky v ten nejvhodnější okamžik. Měla jsem po zásnubách a tak se mi "návod" hodil. Oceňuji jeho praktičnost - ke každé události stručné povídaní autorky a pak dostatek místa na vlastní poznámky... .

    Eva V.

  • Krásná ilustrace a celkově památka na náš nejkrásnější den a postup plánování, děkujeme!

    Martina N.