Instagram

Svatební­ dení­k

Svatební­ dení­k
Cena s DPH: 250 Kč
Dostupnost: Skladem
+ -

Popis produktu

Užijte si svatební přípravy a vychutnejte naplno dny plné očekávání a radosti se svatebním deníkem!
Ušetří Vám spoustu organizačních starostí a navždy zaznamená každý důležitý okamžik Vaší úžasné svatby! 

Svatební deník je průvodcem Vaší svatbou a současné blízkým přítelem, který zaznamená všechny události příprav i svatby samotné. Je připraven pro Vaše poznámky, přání a věnování, fotografie a jiné...

Příprava, organizace, emoce a pocity... Den po dni - vše si jednou provždy uchováte nejen v srdci, ale i ve Vašem osobním svatebním deníku! Po celý život si budete připomínat ty nejkránější svatební dny...

S nákupem svatebního deníku získáte zdarma přístup do online sytému www.PlanSvatby.cz! Díky němu zjistíte, že i nudné administrativní úkoly mohou být zábavné - systém Vám pomůže vytvořit a rozeslat pozvánky, usadit svatebčany ke stolu, můžete si vytvořit a sdílet s hosty wishlist, fotogalerii a mnohem více!

Rozměry deníku: 13 cm x 18 cm x 2 cm, 192 stran.

  • Darovala jsem tento deníček kamarádce. Měla neuvěřitelnou radost zejména z jeho praktičnosti, jeho velikost je prostě ideální. Skvělý dárek pro každou budoucí nevěstu a navíc i skvělá památka :)

    Martina Š.

  • Svatební deník se mi dostal do ruky v ten nejvhodnější okamžik. Měla jsem po zásnubách a tak se mi "návod" hodil. Oceňuji jeho praktičnost - ke každé události stručné povídaní autorky a pak dostatek místa na vlastní poznámky... .

    Eva V.

  • Krásná ilustrace a celkově památka na náš nejkrásnější den a postup plánování, děkujeme!

    Martina N.